Lights for kitchen island

sort by
Filter by

sort by

Regular price
£19.20
Sale price
£19.20
Regular price
Regular price (was £48 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£295
Sale price
£295
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£24
Sale price
£24
Regular price
Regular price (was £48 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£95
Sale price
£95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£24
Sale price
£24
Regular price
Regular price (was £48 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£24
Sale price
£24
Regular price
Regular price (was £48 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£26.70
Sale price
£26.70
Regular price
Regular price (was £89 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£42
Sale price
£42
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£120
Sale price
£120
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£12.60
Sale price
£12.60
Regular price
Regular price (was £42 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£95
Sale price
£95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£95
Sale price
£95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£200
Sale price
£200
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£24
Sale price
£24
Regular price
Regular price (was £48 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£120
Sale price
£120
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£88
Sale price
£88
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£42
Sale price
£42
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£24
Sale price
£24
Regular price
Regular price (was £48 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£20
Sale price
£20
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£26
Sale price
£26
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£80
Sale price
£80
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£125
Sale price
£125
Regular price
Regular price (was £250 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£24
Sale price
£24
Regular price
Regular price (was £48 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£9.60
Sale price
£9.60
Regular price
Regular price (was £32 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£24
Sale price
£24
Regular price
Regular price (was £48 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£60
Sale price
£60
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£95
Sale price
£95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£175
Sale price
£175
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£95
Sale price
£95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£35
Sale price
£35
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£35
Sale price
£35
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£9.60
Sale price
£9.60
Regular price
Regular price (was £32 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£95
Sale price
£95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£125
Sale price
£125
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£290.70
Sale price
£290.70
Regular price
Regular price (was £484.50 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£325
Sale price
£325
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£24
Sale price
£24
Regular price
Regular price (was £48 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£24
Sale price
£24
Regular price
Regular price (was £48 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£98
Sale price
£98
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£80.50
Sale price
£80.50
Regular price
Regular price (was £115 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£100
Sale price
£100
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£35
Sale price
£35
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£95
Sale price
£95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£16
Sale price
£16
Regular price
Regular price (was £32 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£95
Sale price
£95
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£35
Sale price
£35
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£12.80
Sale price
£12.80
Regular price
Regular price (was £32 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£9.60
Sale price
£9.60
Regular price
Regular price (was £32 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£9.60
Sale price
£9.60
Regular price
Regular price (was £32 )
Unit price
per 
sold out
Regular price
£120
Sale price
£120
Regular price
Regular price (was )
Unit price
per 
sold out